Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
FIRMA SGH
Klub partnerów : Santander Bank
Firma - Partnerzy SGH (BWB) - Klub partnerów
 

 SANTANDER BANK POLSKA S.A.

 


Santander Bank Polska S.A. to firma wartości. Wartości, które są jednocześnie naszą misją. Chcemy być przyjaznym, otwartym bankiem – po prostu: bankiem dla każdego. Dlatego ufamy naszym pracownikom tak samo, jak ufamy naszym klientom oraz jak ufamy naszemu głównemu akcjonariuszowi – Santanderowi. To dzięki niemu mamy stabilizację: dla siebie i dla Ciebie.

Konkretna ścieżka kariery. Jasno określone etapy rozwoju i wymagania do kolejnych awansów. Wewnętrzne staże, szkolenia i programy rozwojowe. Pracownicy Santander Banku Polska S.A. mogą liczyć na stałe wsparcie banku w podnoszeniu kwalifikacji. Mogą też być pewni tego, że nie zabraknie okazji do wykazania się umiejętnościami. Ty też wśród wielu stanowisk na pewno znajdziesz takie, które będzie dla Ciebie idealne.
FA_SANTANDER_UNIVERSIDADES_HV_POS_RGB.jpg 
Jednym z fundamentów polityki społecznego zaangażowania prowadzonej przez Santander Bank Polska jest wspieranie szkolnictwa wyższego, badań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Założenia te realizowane są poprzez zainaugurowany w grudniu 2011 roku program Santander Universidades​
Obecnie należy do niego 57 uczelni wyższych z największych ośrodków akademickich. Przynależność do programu jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

Dziekujemy_KP_SGH.jpg 

baner z tekstem.png 
 

 Dzielimy się wiedzą

 
 

 kariera w santander

 
​ 📌​ Praca w centrali
 ​📌​ Sieć Oddziałów​
​ 📌​ Oferty pracy​
 
 

 programy i wydarzenia

 
 
 

 Kontakt

 
​​Strona www:

 APLIKUJ:

KARIERA:


 ​​​​Placówka relacyjna bud. A:

 

 polecamy

 
PB.png