Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
FIRMA SGH
Klub partnerów : PwC
Firma - Partnerzy SGH (BWB) - Klub partnerów
 

 pwc

 
Budujemy społeczne zaufanie i rozwiązujemy kluczowe problemy. Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze. W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie. Nowe technologie, automatyzacja i sztuczna inteligencja mają duży wpływ na rynek pracy. W szybko zmieniającej się rzeczywistości, umiejętności techniczne przestają być kluczowe. Przyszłość należy do organizacji, które potrafią dostrzec i wykorzystać potencjał swoich pracowników.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Dziekujemy_KP_SGH.jpg 
Dołącz do PwC i zmianiaj z nami zasady gry!​

 
 

 programy i konkursy

 
 

 dzielimy się wiedzą

 
 

 kariera w pwc

 
 
 

 Publikacje

 
 

 

 
90047306_10156828072461700_2108947075411476480_o (1).png

 
 

 Kontakt

 
Strona www:

APLIKUJ:

KARIERA:

KONTAKT


 

 polecamy

 
PWC story.png
People Story PwC to cykl wyjątkowych rozmów. Poznajcie historie, pasje i konsekwencję podjętych decyzji. 

​​​