Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
FIRMA SGH
Klub partnerów : PG
Firma - Partnerzy SGH (BWB) - Klub partnerów
 

 Procter & Gamble

 
 
​Firma P&G to jedna z największych firm FMCG na świecie. W P&G wyznajemy zasadę „build from within” Wierzy w znalezienie małych, ale znaczących sposobów poprawy życia – teraz i dla przyszłych pokoleń.
 
Nasz Cel, Wartości i Zasady są podstawą wyjątkowej kultury firmy P&G. W ciągu ponad 180-letniej historii nasza działalność rozwijała się i zmieniała, podczas gdy te elementy przetrwały i będą nadal przekazywane kolejnym pokoleniom pracowników firmy P&G. Nasz cel jednoczy nas we wspólnej sprawie i strategii rozwoju mającej na celu poprawę jakości życia konsumentów poprzez małe, ale znaczące zmiany, jakich dokonujemy każdego dnia. Inspiruje to pracowników firmy P&G i skłania do wnoszenia pozytywnego wkładu, codziennie. Nasze wartości odzwierciedlają zachowania, które kształtują ton naszej współpracy między sobą i z naszymi partnerami. Nasze zasady wyrażają natomiast unikalne podejście firmy P&G do codziennej pracy.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości i wartości markowych produktów i usług, które poprawiają jakość życia konsumentów na całym świecie, zarówno teraz, jak i w kolejnych pokoleniach. W wyniku tego konsumenci nagradzają nas wiodącą sprzedażą, zyskiem i kreowaniem wartości, pozwalając doskonale prosperować naszym pracownikom, akcjonariuszom i społecznościom, w których żyjemy i pracujemy.​

Dziekujemy_KP_SGH.jpg 
 
 
rejestracja do 14 stycznia 2021 r.
BRMnoLInk.png
 

 Kariera w P&G

 
 
 
 

 kontakt