Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
FIRMA SGH
Klub partnerów : KPMG
Firma - Partnerzy SGH (BWB) - Klub partnerów
 

 KPMG

 

KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych, zatrudniającą obecnie 207000 osób w 153 krajach na całym świecie. W Polsce od 1990 r. świadczymy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa gospodarczego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k., kompleksowe usługi prawne. Zatrudniamy ponad 207 000 osób w siedmiu biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Doradzamy polskim i międzynarodowym firmom oraz instytucjom ze wszystkich sektorów gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży dóbr konsumpcyjnych, usług finansowych, private equity, motoryzacyjnej, nieruchomości i budownictwa, technologii informacyjnych, mediów i komunikacji (TMT), transportowej (TSL), produkcji przemysłowej, a także sektora publicznego.

U podstaw sukcesu KPMG leżą wysoka jakość oferowanych usług oraz ludzie. Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez naszych pracowników w 153 krajach świata. Prowadzimy szereg aktywności wspierających rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem uczestnicząc m.in. w konferencjach, seminariach, szkoleniach czy warsztatach skierowanych dla biznesu. Współpracujemy z izbami handlowymi i stowarzyszeniami branżowymi oraz przygotowujemy publikacje i opracowania dotyczące różnych gałęzi gospodarki.​

Dziekujemy_KP_SGH.jpg

 
 

 programy i konkursy

 

baner.jpg
​📌 Ambasadorzy KPMG​ - Aplikuj do 30 czerwca!
📌 Konkurs Tax’n’You - w tym roku przeniesiony na PAŹDZIERNIK 2020
📌​​ Klub Step Ahead
 

 KARIERA w KPMG

 
 
 
 

 kontakt

 
​​