Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
FIRMA SGH
Klub partnerów : Bank Millennium
Firma - Partnerzy SGH (BWB) - Klub partnerów
 

 Bank Millennium

 
 
Bank Millennium​ jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego.

Jesteśmy bankiem cyfrowym, dążymy do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. 
 
Dziekujemy_KP_SGH.jpg  

Dlaczego Bank Millennium?
 
Mierzymy wyżej. Stawiamy sobie ambitne cele i wspólnie dążymy do ich realizacji. Dzięki temu nasze projekty są nagradzane w licznych krajowych i międzynarodowych konkursach.

Jesteśmy innowacyjni. Stale rozwijamy naszą bankowość internetową i mobilną. Projektujemy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów.

Budujemy relacje oparte na zaufaniu. Stawiamy na bezpośrednią komunikację, a kandydatom oferujemy jasne i stabilne warunki współpracy oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Stawiamy na rozwój. Bierzemy udział w szkoleniach i programach rozwijających kompetencje, a także angażujemy się w działalność kulturalną, społeczną i charytatywną.
 


 

 dzielimy się wiedzą

 
 

 Kariera w millennium

 
 
20.12.15.10 grafika swiateczna SGH 768x432 v1.jpg

 
 

 kontakt

 
 

 Polecamy