Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Firma > Polski > Aktualności

Amazon Day w SGH

2019-11-04 cwzb kategoria: informacja 

Ale to nie wszystko...

Podczas wieczornych warsztatów najaktywniejsi uczestnicy zostaną nagrodzeni głośnikami Echo Dot, znanym nam wszystkim jako niezawodna asystentka głosowa Alexa!

Zapisy na warsztaty

  • Excel w praktyce, (5.11; godz. 19:00 - 21:00, budynek C, sala 1b) czyli jak dobrze rozpocząć karierę w Finansach. W trakcie warsztatu zapoznacie się z funkcjami Excel’a, m.in.: vlookup, sumifs, index, match, indirect, record macro, etc. Dowiecie się też jak ważnym narzędziem jest Excel w Finansach i jak może ułatwić codzienną prace. Prosimy o przyniesienie swoich własnych laptopów. Warsztaty poprowadzi Kuba Siedliski Senior Financial Analyst w Amazon Polska.
  • Warsztat Operacje (5.11; godz. 17:00 - 19:00, budynek C, sala 2a)
    pozwoli Ci na poznanie struktury i złożoności magazynów firmy Amazon. Dowiesz się jak alokować zasoby oraz pracowników tak aby optymalizować przepływ towarów w magazynie oraz maksymalizować poziom obsługi klienta. Nie zabraknie również czasu na pytania do prowadzącego i wskazówek jak budować karierę w firmie Amazon. Warsztat poprowadzi Paweł Okrój Pathways Operations Manager w Amazon Polska.


Ponadto, jeśli chcesz spróbować swoich sił w międzynarodowym środowisku, poznaj zasady rekrutacji na Program Managerski w Amazon Fulfillment Poland, skierowany do osób, które skończyły lub wkrótce skończą studia MBA, mogą pochwalić się tytułem PhD w trakcie albo oraz dla super-talentów kierunków STEM.

Więcej informacji o rekrutacji

ZAINTERESOWANI?
DO ZOBACZENIA 5 LISTOPADA W AULI SPADOCHRONOWEJ! 

Archiwum